​تقدير سرپرست شهرداري شهرکرد از اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/12/17
سرپرست شهرداري شهرکرد با صدور پيامي مراتب تقدير و تشکر خود را از همکاري اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان در واگذاري ۴۳۸ هکتار از زمين‌هاي ناحيه غرب جهت ايجاد بوستان بزرگ سولدره ابراز نمود.

در متن اين پيام آمده است:
 بي‌شک منابع طبيعي به منزله زيربناي توسعه اقتصادي و اجتماعي در هر شهر بوده و بايد بيش از پيش قدر و منزلت آن مورد توجه قرار گيرد.جنگل‌ها و مراتع هر شهر به عنوان منبع ثروتي عظيم و خدادادي، مهمترين بستر حيات اقتصادي و زير بناي توسعه پايدار آن شهر به شمار مي آيند و بدون ترديد تحول و دگرگوني در زندگي مادي و معنوي هر جامعه‌اي وابسته به ارزش هاي اين منابع حياتي است.
 بديهي است در صورت حفظ، توسعه، احياء و بهره برداري مناسب و علمي از اين منابع عظيم حياتي، فضاي سبز و پوشش گياهي حفظ گشته و بدين ترتيب علاوه بر منافع اقتصادي جامعه، تلطيف و پاكيزگي هوا و شادابي و نشاط مردم را نيز به همراه خواهد داشت.
 اينجانب به عنوان عضو کوچکي از خانواده بزرگ شهرداري شهرکرد مراتب سپاس و قدرداني خود را از جناب مهندس محمدي‌مقدم، مدير کل محترم منابع طبيعي و آبخيزداري استان، معاونين و تمامي همکاران تلاشگرشان، در رفع مشکل چندين ساله و واگذاري سند ۴۳۸ هکتاري زمين هاي سولدره ناحيه غرب شهرکرد به شهرداري شهرکرد اعلام مي دارم.
 اميدواريم با حمايت جمعي مسئولين و خيرين و همکاري مردم شريف ناحيه غرب شهرکرد، در راستاي ايجاد بوستان بزرگ سولدره و توسعه‌ي گردشگري و به دنبال آن ايجاد فضاي سالم و بانشاط در جهت تامين رفاه عمومي گام‌ موثري برداشته شود.

کد خبر: 62393 نمایش: 334


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.