آغاز عمليات ضدعفوني معابر پرتردد و اماکن عمومي در شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/12/11
سرپرست شهرداري شهرکرد از آغار عمليات گسترده ضدعفوني معابر و اماکن عمومي مرکز استان در راستاي پيشگيري و مقابله با شيوع ويروس کرونا خبر داد.

محمدرضا اميدي اظهار کرد: در اين طرح، ضدعفوني و شستشوي معابر پردد منتهي به بيمارستان‌ها، کلينيک‌ها، ايستگاه‌هاي اتوبوس، بانک‌ها، مجتمع‌هاي تجاري، مدارس و ادارات در اولويت کار قرار دارند.
وي با اشاره به تشکيل کميته ويژه پيشگيري و مبارزه با شيوع ويروس کرونا افزود: در راستاي تأمين سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه مديريت شهري، اقدامات مهمي براي جلوگيري از شيوع اين ويروس اجرايي شده است.
سرپرست شهرداري شهرکرد گفت: فضاي بيروني و داخلي ناوگان‌حمل و نقل و اتوبوس‌هاي درون شهري به صورت روزانه شستشو و ضدعفوني مي‌شود.
وي افزود: بدين منظور بيش از سه هزار ماسک فيلتر دار و ساده و چهار هزار جفت دستکش در بين کارگران و کارکنان و انواع اسپري ضدعفوني کننده در بين واحد‌هاي شهرداري توزيع شد که اين امر به صورت روزانه ادامه دارد.
اميدي  ادامه داد: وسايل بازي و ورزشي در پارک‌ها و تمامي سرويس‌هاي بهداشتي شهر، شستشو و ضدعفوني مي‌شود.
سرپرست شهرداري شهرکرد تصريح کرد: تمامي محوطه، فضاي داخلي سالن‌ها، گيشه‌هاي بليت فروشي و سرويس‌هاي بهداشتي عمومي و پايانه هاي مسافربري مورد نظافت، پاکسازي و ضدعفوني مستمر قرار مي‌گيرد.

کد خبر: 62384 نمایش: 294


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.