​عزم جدي شهرداري شهرکرد براي پيشگيري از ويروس کرونا

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/12/10
دومين جلسه کميته پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا به رياست سرپرست معاونت توسعه، مديريت و منابع شهرداري شهرکرد و با حضور معاونان و مديران برگزار شد.

در اين جلسه صادق محمدپور سرپرست معاون توسعه، مديريت و منابع اين شهرداري با قدرداني از اقدامات بخش هاي مختلف مجموعه مديريت شهري به منظور پيشگيري و مبارزه با شيوع ويروس کرونا گفت: خدمات در اين زمينه در دو بخش داخلي و شهري مد نظر است که باتوجه به اهميت موضوع و قرارگرفتن قشر عظيم مردم در حوزه شهري اين موضوع از اهميت ويژه براي مجموعه مديريت شهري برخوردار است.
محمدپور در ادامه به تقسيم وظايف بين سازمان ها و واحدهاي مجموعه شهرداري پرداخت.
عبدالصادق نجفي معاون زيربنايي و حمل و نقل شهرداري نيز با اشاره به اينکه بخشي از مراکز عمومي سطح شهر از جمله آرامستان ها، پارک ها، ناوگان حمل و نقل، معابر شهري، فضاهاي سبز و... در اختيار شهرداري است، گفت: بايد اين فضاها به شکل صحيح و اصولي به صورت مستمر پاکسازي و ضدعفوني شوند.
طي اين نشست سرپرست معاونت خدمات شهري شهرداري گزارشي از روند اقدامات انجام شده در پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا پرداخت.
پژمان درخشان گفت: توزيع ماسک، دستکش و مواد ضدعفوني بين کارگران و کارکنان و  برگزاري کارگاه آموزشي از جمله اقدامات انجام شده در اين خصوص است.
وي افزايش تجهيزات و کنترل تردد مسافران در مقابله با اين ويروس را امري ضروري عنوان کرد.
اکبر شاهوردي معاون معماري و شهرسازي هم در اين جلسه بر ساماندهي نيروهاي انساني و فرهنگسازي پيرامون حضور غيرضروري مراجعه کنندگان به شهرداري تأکيد کرد.
همچنين داود مومني سرپرست معاونت برنامه ريزي و بودجه شهرداري شهرکرد از تدوين چارت تشکيلاتي ستاد مقابله با ويروس کرونا در شهرداري خبر داد و گفت: تقسيم وظايف تمامي واحدها پيرامون وظايف و ماموريت هاي محوله انجام و ابلاغ شده است.
در پايان اکبر ايازي سرپرست مديريت ارتباطات شهرداري شهرکرد گفت: با توجه به شيوع کرونا ويروس و تردد بالاي شهروندان در مجموعه شهرداري شهرکرد و سازمان هاي تابعه، به منظور رعايت مسائل مربوط به حفظ سلامت عمومي، شهروندان از تردد و مراجعه غيرضروري به نهادهاي يادشده خودداري نموده و در صورت ضرورت با رعايت موارد ايمني و بهداشتي به مجموعه مدنظر مراجعه نمايند.

کد خبر: 62381 نمایش: 514

عکاس :رضا زیرک پور

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.