​تشکيل کميته ويژه پيشگيري و مقابله با کرونا در شهرداري شهرکرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/12/08
کميته پيشگيري از شيوع ويروس کرونا به رياست سرپرست شهرداري شهرکرد تشکيل شد و تمامي سازمان ها و واحدهاي شهرداري با هماهنگي اين کميته اقدامات لازم پيرامون پيشگيري از اين بيماري ويروسي را عملياتي نمودند.

سرپرست شهرداري شهرکرد در تشريح اين فعاليت ها گفت: در راستاي تأمين سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه مديريت شهري، اقدامات پيشگيرانه اي به منظور مقابله با ويروس کرونا در دستور کار قرار گرفته است.
محمدرضا اميدي اظهار داشت: فضاي بيروني و داخلي ناوگان‌حمل و نقل و اتوبوس هاي درون شهري به صورت روزانه شستشو و ضدعفوني مي شود.
وي افزود: به منظور پيشگيري از شيوع ويروس کرونا بيش از سه هزار ماسک فيلتر دار و ساده و چهار هزار جفت دستکش در بين کارگران و کارکنان و انواع اسپري ضدعفوني کننده در بين واحدهاي شهرداري توزيع شد که اين امر به صورت روزانه نيز ادامه دارد.
سرپرست شهرداري شهرکرد اضافه کرد: به همين منظور وسايل بازي و ورزشي در پارک ها و تمامي سرويس هاي بهداشتي سطح شهر، نيز شستشو و ضدعفوني مي‌شود.
اميدي افزود: تمامي محوطه، فضاي داخلي سالن ها، گيشه هاي بليت فروشي و سرويس هاي بهداشتي پايانه مسافربري آزادي نيز مورد نظافت، پاکسازي و ضدعفوني مستمر قرار مي گيرد که اقدام مشابه در تمامي فضاهاي عمومي تحت نظر شهرداري به صورت مستمر در حال انجام مي باشد.
کد خبر: 62379 نمایش: 501

عکاس :رضا زیرک پور

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.