يک سرمايه‌گذار براي مشارکت در برج‌هاي دوقلو شهرکرد اعلام آمادگي کرد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/08/19
رئيس شوراي اسلامي شهرکرد با اشاره به تلاش اين شورا براي به سرانجام رساندن طرحهاي توسعه شهري گفت: يک سرمايه‌گذار براي مشارکت در تکميل و بهره‌برداري برج‌هاي دوقلو شهرکرد اعلام آمادگي کرده است.

حيدر عليپور دهکردي در نشست شوراي اسلامي مرکز چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: قرار شده تا اين سرمايه‌گذار که از هم‌استاني‌هاي مقيم خارج استان است، بسته پيشنهادي خود در خصوص نحوه مشارکت براي تکميل و بهره‌برداري برج‌هاي دوقلو شهرکرد را اعلام کند.
وي افزود: اين سرمايه‌گذار همچنين براي مشارکت در طرح‌هاي سرمايه‌گذاري ديگر شهرکرد آمادگي لازم را دارد.
رئيس شوراي اسلامي شهرکرد در بخش ديگري از سخنان خود تصريح کرد: سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري هر چه سريع‌تر نسبت به اجراي تمامي طرح‌هاي مرتبط با بازآفريني شهري و احياي بافت فرسوده در شهرکرد اقدام کند.
وي يادآور شد: از مجموع ۳۴ طرح بازآفريني شهري پايدار در چهارمحال و بختياري ۱۷ طرح مختص شهرکرد و محلات الحاقي است.
عليپور دهکردي اظهار داشت: انتظار مي‌رود دستگاه‌هاي اجرايي و شرکت‌هاي خدمات‌رسان مرتبط با اجراي طرح بازآفريني شهري چهارمحال و بختياري قبل از اجراي طرح‌هاي بازآفريني شهري در شهرکرد نسبت به اصلاح زيرساخت‌هاي فرسوده اقدام و از بروز مشکل در روند اجراي اين طرح جلوگيري کنند.
اعضاي شوراي اسلامي شهرکرد در اين نشست پيشنهاد شهرداري در خصوص تفاهمنامه اين شهرداري با يک مؤسسه وابسته به حوزه هنري چهارمحال و بختياري مبني بر همکاري و مساعدت شهرداري در رابطه با بهسازي و توسعه سينما بهمن در قالب چند سالن پرديس سينمايي شامل صدور گواهي عدم خلاف، ساخت موجود و صدور پروانه توسعه بنا و ساير ملزومات ساخت و ساز را تصويب کردند.
قرار شد اين تفاهمنامه با رعايت تمامي ضوابط و مقررات و رفع شکلي و ماهوي تفاهمنامه بر مبناي ضوابط مالي و حقوقي شهرداري شهرکرد اجرايي شود.
اين تفاهمنامه پس از بررسي‌هاي لازم در کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهرکرد و با هدف جذب اعتبارات ۵۰ ميليارد ريالي کشوري اين مؤسسه در راستاي تامين مرکز سينمايي آبرومند در مرکز چهارمحال و بختياري بين شهرداري شهرکرد با يک مؤسسه وابسته به حوزه هنري چهارمحال و بختياري تنظيم و منعقد شده است.

کد خبر: 22298 نمایش: 253


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.