دعوت شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد از مردم جهت شرکت در راهپيمايي 13 آبان

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1398/08/09
شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد با صدور بيانيه اي، ضمن اعلام آمادگي براي شركت پرشور در راهپيمايي يوم الله ۱۳ آبان از آحاد مختلف مردم، دعوت نمود تا در اين حماسه عظيم حضور به هم رسانده و برائت خود از استكبار جهاني را اعلام نمايند.

متن اين بيانيه به شرح زير است:
 13آبان نماد ايثار، استکبار ستيزي، استبدادگريزي و ايستادگي در مقابل ظلم وستم ابرقدرت ها بالاخص شيطان بزرگ، آمريکاي جهان خوار است.
روزي که هر سال يادآور ناکامي آمريکا در دشمني با ملت بزرگ ايران است و از سوي ديگر نشان از اعتماد مردم به آموزه هاي قرآن کريم دارد که صراحتاً بيان مي‌کند دشمن هر لحظه در فکر توطئه است و هرگز قابل اعتماد نيست.
وقوع سه رويداد مهم و سرنوشت ساز تبعيد حضرت امام خميني(ره)، کشتار بي رحمانه دانش آموزان انقلابي و تسخير غرور آفرين لانه جاسوسي آمريکا که هريک در طول ساليان متمادي نقشي ويژه در به ثمر رساندن وادامه حيات طيبه و پربرکت انقلاب اسلامي در سراسر جهان ايفا کرده اند، الگويي ممتاز براي ملت هاي ستمديده ومظلوم سراسر جهان در مبارزه با طاغوت و مستکبران است.
13آبان تداعي کننده اوج بصيرت و ايمان جوانان مومن و انقلابي ايران اسلامي و از ماندگارترين حوادث در تاريخ انقلاب و نقطه عطفي در تجلي روح استکبار ستيزي، استقلال طلبي و نايل شدن به اوج قله هاي عزت و اقتدار است.
شهرداري و شوراي اسلامي شهرکرد ضمن اعلام وفاداري به آرمان هاي امام راحل، تبعيت کامل از فرمان رهبر معظم انقلاب، از آحاد مختلف مردم ولايتمدار استان چهارمحال و بختياري، دعوت مي نمايد تا با حضور پُر نشاط  در راهپيمايي 13 آبان، خشم وانزجار خود را عليه سياست هاي مستکبرانه استکبار جهاني ابراز نمايند.

کد خبر: 22294 نمایش: 341


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.