تجليل از خدمات شهردار شهرکرد به عنوان طلايه دار فرهنگ ترافيک نمونه

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/07/15
همزمان با سراسر کشورو به مناسبت بزرگداشت هفته نيروي انتظامي، همايش بزرگ راهوران محله با حضور شهردار شهرکرد، معاون عمراني استاندار، فرماندهي نيروي انتظامي و فعالان ترافيک و حمل و نقل استان برگزار شد.

در اين مراسم از سوي سرتيپ دوم پاسدار غلامعباس غلامزاده فرماندهي انتظامي استان، شهردار شهرکرد به عنوان طلايه دار فرهنگ ترافيک نمونه معرفي شد.
بر همين اساس از خدمات و تلاش هاي نورالله غلاميان شهردار شهرکرد  در راستاي بهبود در عبور و مرور و اقدامات ترافيکي صورت گرفته در سطح شهر تجليل شد.
همچنين در اين مراسم از محمدرضا اميدي معاون توسعه مديريت و منابع شهرداري، مهرداد ميرزائيان رئيس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر و پيمان محقق مسئول ترافيک شهرداري شهرکرد به منظور همکاري با مجموعه نيروي انتظامي تشکر و قدرداني به عمل آمد.
اضافه مي شود، شهرداري شهرکرد از سنوات گذشته تاکنون، با نصب و راه اندازي دوربين هاي ترافيکي در نقاط مختلف شهر، خط کشي معابر، نصب چراغ هاي جديد راهنما، احداث تقاطع هاي شهري و آموزش هاي لازم در خصوص فرهنگ ترافيک نقش بسزايي در جهت روان سازي ترافيک، بهبود در عبور و مرور و تسهيل در تردد شهروندان ايفا نموده است.
 

کد خبر: 21912 نمایش: 483


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.