بيش از يک هزار و 500 بسته لوازم التحرير در مدارس شهرکرد توزيع شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/07/09
مدير روابط عمومي شهرداري شهرکرد گفت: به پاس گراميداشت آغاز سال تحصيلي 97 بيش از يک هزار و 500 بسته لوازم التحرير در مدارس کمتر برخوردار مرکز استان توزيع شد.

احمد مولوي اظهار داشت: اين اقلام فرهنگي شامل ليوان، جامدادي، ، مداد، پاکن، تراش و دفتر نوشتاري و نقاشي است که توسط شهرداري شهرکرد و سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي در بين دانش آموزان مدارس سيدالشهداء شهرک منظريه، دبستان استثنايي فروغ و آموزشگاه عترت يک ناحيه غرب شهرکرد توزيع شد.
وي هزينه خريد و آماده سازي اين اقلام را بيش از 250 ميليون ريال عنوان کرد و گفت: اين اقدام فرهنگي و خيرخواهانه همزمان با آغاز سال تحصيلي و در راستاي توجه ويژه به دانش آموزان کم بضاعت انجام شد تا شاهد مهري با نشاط در مدارس باشيم.
مدير روابط عمومي شهرداري افزود: اين شهرداري به عنوان يک نهاد مدني و اجتماعي، انجام امور فرهنگي را از مهمترين وظايف خود دانسته و هر ساله با اهداي نمادين بسته هاي فرهنگي در بين مدارس و همچنين آماده سازي فضاي شهر از قبيل نصب بنر هاي تبريک، خط کشي معابر، گلکاري ميادين سطح شهر، آسفالت و شستشوي ورودي درب مدارس، اصلاح گره هاي ترافيکي و .. متوليان اين امر را در هرچه باشکوهتر برگزار شدن  مراسم آغازين سال تحصيلي، ياري مي کند.
مولوي تصريح کرد: شهروندان و آينده سازان کشور عزيزمان، شايسته خدمات رساني مطلوب و مناسب از سوي مديران شهري هستند.
 
 

 
 

کد خبر: 11905 نمایش: 452


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.