آيين تجليل از آتش نشانان شهرداري شهرکرد برگزار شد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/07/08
به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشاني و خدمات ايمني، مراسم تجليل از آتش نشانان سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد در تالار لاله برگزار شد.

در اين گردهمايي که معاون عمراني استاندار، شهردار شهرکرد، فرماندار، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از مديران مجموعه مديريت شهري حضور داشتند، از آتش نشانان و قهرمانان ورزشي اين سازمان با اهداي لوح تقدير تجليل شد.
شهردار شهرکرد در سخناني با تبريک هفتم مهرماه روز آتش نشاني گفت: شغل آتشنشاني يکي از مشاغل سخت و پرخطر است که افرادي که در اين شغل پرخطر کار ميکنند از جان خود ميگذرند تا جان ديگر هموطنان خود را نجات بدهند.
نورالله غلاميان دهکردي با اشاره به توسعه شهرنشيني، بافت توسعه‌اي شهر و افزايش ساختمان‌ها با ارتفاع بلند اظهار داشت: نيازمند توسعه و تجهيز هرچه بيشتر ايستگاه‌هاي آتش‌نشاني و ارتقاي سطح آموزش آتش‌نشانان در نقاط مختلف شهر هستيم.
وي تصريح کرد: ساخت ايستگاه مرکزي آتش‌نشاني و کمبود نردبان بالابر از مهمترين دغدغه و نياز آتش‌نشاني شهرداري شهرکرد است.
در ادامه برنامه، از کتاب آقاي ياشار رفيعي که از اولين پژوهش هاي بومي در خصوص توانبخشي آتش نشانان در کشور به حساب مي آيد رونمايي شد.
در اين مراسم ضمن گراميداشت شهداي آتش نشان با اجراي شاهنامه خواني و آيين پهلواني به وجه حماسي شغل آتش نشاني توجه ويژه اي شد.

کد خبر: 11902 نمایش: 610


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.