شهردار شهرکرد با صدور پيامي روز آتش نشاني را تبريک گفت

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/07/07 08:51:35
نورالله غلاميان دهکردي شهردار شهرکرد با صدور پيامي هفتم مهرماه، روز آتش نشاني و خدمات ايمني را به آتش نشانان خدوم و پرتلاش اين شهرداري تبريک و تهنيت گفت.

در متن اين پيام آمده است:
هفتم مهرماه روز آتش نشاني و خدمت ايمني ، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويج گران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح مي باشد و يادآور زحمات بسيار سنگين و خدمات سخت و نفس‌گير آناني است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگي مي کنند و اين کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نيست و اجري بي انتها در انتظار آنان است.
آتش نشاني ، شغلي است که با اضطراب، ترس، نگراني، شيريني، تلخي و تاسف همراه است و مهر به زندگي انسانها در تلاش و پشتکار خستگي ناپذير آتش نشانان نمايان است .
آتش‌نشانان انسان‌هاي آزاده‌اي هستند که در مواقع خطر بزرگترين نعمت خود "حيات" را به مخاطره مي‌اندازند.
هفتم مهر ماه بهانه‌اي است تا با گراميداشت انسان‌هايي بپردازيم که در راه حفظ جان و آسايش ما از جان و آسايش خود مي‌گذارند.
اينجانب بر خود لازم مي دانم، ضمن عرض تبريک هفتم مهرماه روز آتش نشاني و خدمات ايمني، به پاس تلاش هاي شايسته نيروهاي خدوم سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد از تلاش هاي شبانه روزي اين عزيزان  تقدير و تشكر نموده  و توفيق و سلامتي آتش نشانان گرامي را از خداوند متعال مسئلت نمايم.
 

کد خبر: 11900 نمایش: 386


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.