حضور شهردار شهرکرد در مراسم آغاز سال تحصيلي جديد

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/07/01 12:53:45
با حضور استاندار چهارمحال و بختياري شهردار شهرکرد، رئيس شوراي اسلامي شهر و ديگر مسئولان استاني، زنگ مهر بصورت نمادين در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد نواخته شد.

استاندار در اين آيين افزود: دانش و تعليم و تربيت از ارکان توسعه پايدار در کشور است که توجه به اين مقوله مورد توجه دولت تدبير و اميد است.
اقبال عباسي گفت: آموزش، تعليم و تربيت و عقل و تفکر وجه تمايز بين انسان و حيوان است، از اين رو انسان ها با فراگيري علم و دانش، مي توانند الگوي جامعه خود در عرصه هاي مختلف باشند.
وي ادامه داد: دانش آموزان بعنوان آينده سازان اين کشور بايد بتوانند با فراگيري علم و دانش و الگوگيري از اخلاق و سيره بزرگان دين بخصوص درس آموزي از قيام عاشورا، آينده اين کشور را بسازند.
استاندار چهارمحال و بختياري به اهميت مقوله هنر اشاره کرد و گفت: هنر و دانش لازم و ملزوم يکديگرند و بايد در نظام آموزش و پرورش به اين 2 مقوله توجه شود.
وي در خاتمه حادثه تروريستي روز گذشته در رژه نيروهاي مسلح اهواز را محکوم کرد و گفت: عاملان اين جنايت بدانند که اين ملت هرگز دست از آرمانهاي نظام اسلامي برنخواهد داشت و همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبري و در کنار مسئولان نظام ايستاده اند.

کد خبر: 11890 نمایش: 672


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.