آماده باش ۲۰ اکيپ آتش‌نشاني شهرداري شهرکرد در چهارشنبه آخر سال

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/12/26
رييس سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد گفت: سازمان آتش‌نشاني با ۲۰ تيم فعال براي شب چهارشنبه‌ آخر سال در آمادگي کامل است.

مجيد علي‌پور با اشاره به جشن چهارشنبه‌ آخر سال اظهار داشت: امسال نيز همانند سال‌هاي گذشته سازمان آتش‌نشاني شهرکرد با برنامه‌هاي منظم و از پيش تعيين شده براي مقابله با حوادث احتمالي آمادگي کامل دارد.
وي افزود: علاوه بر ايستگاه‌هاي آتش‌نشاني در سطح شهر با استقرار خودرو در برخي از اماکن پر تردد و پارک‌هاي مهم، زمان رسيدن به محل حادثه را با توجه به ترافيک شب چهارشنبه سوري به حداقل مي‌رساند.
رييس سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد عنوان کرد: سازمان آتش‌نشاني شهرکرد با توجه به اهميت پيشگيري و آموزش از مدت‌ها قبل با برگزاري دوره‌هاي آتش‌نشاني و ايمني در ادارات و مدارس و آموزش رايگان شهروندان و همچنين برنامه‌هاي فرهنگي به پيشواز چهارشنبه‌ آخر سال رفته است.
علي‌پور اضافه کرد: در چهارشنبه سوري سال گذشته سازمان آتش‌نشاني شهرکرد در بيش از 120 ماموريت انجام داد که خوشبختانه اين ماموريت‌ها مصدوميت جدي به همراه نداشته است.
وي با اشاره به ويژه برنامه‌هاي آتش‌نشاني در چهارشنبه آخر سال گفت: امسال آتش‌نشان‌ها با اهداي گل به استقبال شهروندان مي‌روند و از طرفي چند دستگاه موتورسيکلت نيز براي افزايش قدرت مانور آتش‌نشانان در ترافيک اين شب جهت حريق‌ها در نقاط پر ازدحام مستقر مي‌شوند.

کد خبر: 22102 نمایش: 347


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.