ديدار مسئول بسيج رسانه استان با شهردار شهرکرد پيرامون فعاليت هاي فرهنگي

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/10/20
مسئول بسيج رسانه استان پيرامون مجموعه برنامه هاي اجرايي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و مسائل فرهنگي با شهردار شهرکرد ديدار و گفتگو کرد.

شهردار شهرکرد در اين نشست گفت: پيشرفت هاي قابل توجه نظام جمهوري اسلامي ايران را نبايد ناديده گرفت.
غلاميان گفت: در گذشته نگاه ها به سمت شهرداري ها نگاه خدماتي و عمراني بوده در صورتي که شهرداري ها در همه عرصه ها به خصوص فرهنگي و اجتماعي نقش بسزايي ايفا مي کنند.
وي افزود: اگر نسبت به موضوعات فرهنگي کمتر توجه شود، آسيب هاي اجتماعي در جامعه را به دنبال خواهد داشت.
شهردار شهرکرد تأکيد کرد: بايد در همه حوزه ها به مسائل فرهنگي بيشتر پرداخته شود چرا که در کنار ساير فعاليت هاي شهري و عمراني، توجه به سلامت و فرهنگ مردم نيز از اهميت ويژه اي برخوردار است.
غلاميان دهکردي ادامه داد: پيشرفت هاي قابل توجه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را نبايد ناديده گرفت و هر کس در اين مقطع زماني، پيشرفت نظام را ناديده بگيرد از مسير انقلاب اسلامي خارج شده است.
همچنين در اين جلسه رئيس بسيج رسانه استان از برگزاري جشنواره ابوذر در چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي امسال خبر داد.
وي افزود: فراخوان اين جشنواره در محور‌هاي بصيرت و دشمن شناسي، اقتصاد مقاومتي و حمايت از کالاي ايراني، چهل سالگي انقلاب اسلامي و دستاورد‌هاي آن، مطالبات استاني (بيکاري و راه‌هاي برون رفت از آن، ناهنجاري‌هاي فرهنگي استان و راه‌هاي برون رفت از آن‌ها) و در قالبهاي گزارش، خبر، يادداشت، عکس، کاريکاتور، مستند، کليپ و فيلم کوتاه اعلام شده است.
 

کد خبر: 22047 نمایش: 292


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.