توضيحات معاون خدمات شهري شهرداري شهرکرد پيرامون شرايط کاري پاکبان ها

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1397/10/03 10:58:48
معاون خدمات شهرداري شهرکرد در خصوص گلايه‌مندي پاکبان‌ها از شرايط کاري، گفت: شرايط کاري پاکبان ها بر اساس قرارداد شهرداري با بخش خصوصي و نظارت شهرداري مي باشد و کارگران زيرمجموعه اين بخش مي شوند.

محمدرضا محمديان در خصوص گلايه‌مندي پاکبان‌ها از شرايط کاري، گفت: بحث نظافت و جمع‌آوري زباله در شهر شهرکرد به‌صورت حجمي به بخش خصوصي واگذار شده است و پاکبان‌ها زير نظر شرکت مشغول بکار هستند.
معاون خدمات شهرداري شهرکرد با بيان اينکه شهرداري بر نحوه کار اين شرکت‌ها نظارت دارد، عنوان کرد: خوشبختانه حقوق پاکبان‌ها در شهرکرد، برخلاف ساير استان‌ها به موقع پرداخت مي‌شود و ساعت کاري پاکبان‌ها در قرارداد آن‌ها ذکر شده است و شهرداري نظارت بر اين مسئله دارد.
وي ادامه داد: ساعت کاري پاکبان‌ها در دو گروه روز و شب تعيين  شده است و پاکبان‌ها بر اساس شرايط قانون کار از مرخصي نيز مي‌توانند استفاده کنند و باتوجه به اينکه برنامه کاري از قبل تعيين شده است، پاکبان‌ها با توجه به هماهنگي قبلي نسبت به درخواست مرخصي اقدام مي نمايند.
محمديان تصريح کرد: شهرداري بر نحوه انجام کار و پرداخت حقوق و مزاياي پاکبان‌ها نظارت دارد و شرکت مربوطه ملزم به رعايت مفاد و ساعات کاري ابلاغ شده در قرارداد است.

کد خبر: 22029 نمایش: 3041


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.