شهردار شهرکرد در پيامي روز خبرنگار را تبريک گفت

کد خبر: 11818 تاریخ انتشار: 1397/05/16
نمایش: 4759
اخبار
نورالله غلاميان دهکردي شهردار شهرکرد با صدور پيامي فرا رسيدن 17 مردادماه روز خبرنگار را را به جامعه خبري و رسانه اي استان تبريک و تهنيت گفت.
در متن اين پيام آمده است: به راستي چه زيباست انديشه اي که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هايي که در خدمت بيان حق برآيد. قلمي که مي‌نويسد از خوبي‌ها، مهرباني‌ها، راستي‌ها و درستي‌ها...
17 مردادماه سالروز شهادت شهيد محمود صارمي به درستي به عنوان روز خبرنگار براي تجليل از تلاش‌گران عرصه فرهنگ و رسانه ايران اسلامي قرار داده شده است؛ تلاش‌گراني که از همه چيز مي‌گذرند تا آگاهي را، اين کالاي ناب و با ارزش را به بشر ارزاني کنند.
آگاهي امروز جامعه بشري و بيداري ملت‌ها در برابر زورگويي‌ها و دروغ‌پراکني‌ها همه و همه نتيجه حرکت رسانه‌اي و بدون چشم‌داشت خبرنگاراني آگاه و حق‌خواه است و روز 17 مرداد فرصتي است که هرچند ناچيز دست مهرباني را به سوي اين قشر تلاش‌گر که اگر نباشند آگاهي نيز از جامعه رخت بر مي‌بندد، دراز کنيم.
اينجانب ضمن تبريک روز خبرنگار از زحمات و تلاش هاي تمامي خبرنگاران استان در راستاي اطلاع رساني اقدامات مجموعه شهرداري و آگاهي بخشي شهروندان ، تشکر و قدرداني نموده، اميدوارم با همراهي، بصيرت، تيزبيني و هوشياري خبرنگاران شاهد خدمت بيش از پيش مجموعه مديريت شهري به شهروندان فهيم و ولايي شهرمان باشيم.

افزودن دیدگاه


پیوندها
 

احداث پیاده راه بلوار 13 آبان