برگزاري نشست طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني با محوريت شهرداري شهرکرد

کد خبر: 11815 تاریخ انتشار: 1397/05/13 09:48:15
نمایش: 4825
اخبار
نشست طرح تقويت تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني با محوريت شهرداري شهرکرد در مهديه مصلاي امام خميني (ره) اين شهر برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمين ماندگاري، کارشناس ديني رسانه ملي گفت: انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود ولي قطعا مي خواهد ارزش هاي اقتصادي را اجرا بکند، انقلاب ما انقلاب سياسي و اجتماعي نبود اما مي خواهد ارزش هاي ديني را در وادي سياست و اجتماع پياده بکند.
وي با اشاره به اينکه انقلاب ما يک انقلاب ديني و ارزشي بود، افزود: رهبر اين انقلاب يک فقيه جامع الشرايط و شعار آن «استقلال آزادي جمهوري اسلامي»  و دشمنان آن دشمنان اسلام بود.
حجت الاسلام ماندگاري ارزش هاي اساسي در وادي سياست را عدالت، امنيت و رفاه و آباداني خواند و اظهار کرد: همه مردم قائل هستند که به صورت نسبي انقلاب در اين چهل سال به اين اهداف رسيده است.
استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينکه انقلاب اسلامي در حوزه هاي اقتصادي، سياسي، علمي و اجتماعي رشدهاي قابل توجهي داشته است، تصريح کرد: متاسفانه از لحاظ عدالت اقتصادي امروز مشکلاتي در کشور وجود دارد که مردم نسبت به آن معترض هستند.
کارشناس مذهبي رسانه ملي با اشاره به اينکه براي نهادينه کردن ارزش هاي انقلابي ما سه مرحله نياز است، عنوان کرد: استدلال علمي، نمايش تصويري و چشيدن ارزش هاي انقلاب راه هاي نهادينه سازي اين ارزش هاست.
حجت الاسلام ماندگاري يکي از مهم ترين ارزش هاي انقلاب را ولايت مداري برشمرد و گفت: متاسفانه ما با ولايت مداري برخورد علمي و عقلاني نکرده ايم و حمايت ما بيشتر شعاري بوده است.
استاد اخلاق حوزه علميه با تاکيد بر اينکه اگر مسئولان مجاهدانه عمل کنند همه مشکلات کشور مرتفع مي شود، ادامه داد: مشکلات دوران دفاع مقدس به مراتب بيشتر از الان بود اما مردم با مجاهدت بر همه آنان فائق آمدند.
وي خدمت گذاري را ديگر ارزش انقلاب اسلامي خواند و افزود: انقلاب ما انقلاب خدمت گذاري بود و بايد مسئولان و مردم روحيه جهادگري و خدمت گذاري داشته باشند تا مشکلات را حل کنند.
 

افزودن دیدگاه


پیوندها
 

احداث پیاده راه بلوار 13 آبان