کلنگ مسجد امام حسين (ع) در ناحيه غرب شهرکرد به زمين زده شد

کد خبر: 11811 تاریخ انتشار: 1397/05/11
نمایش: 5059
اخبار
با حضور نماينده ولي فقيه در استان، شهردار شهرکرد و جمعي از مسئولان کلنگ مسجد حضرت امام حسين (ع) در ناحيه غرب اين شهر به زمين زده شد.
اين مسجد در زميني به مساحت 200 مترمربع و با اعتبار يک ميليارد و هفتصد ميليون ريال ساخته مي شود.
 
نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد، در آيين کلنگ زني اين طرح، گفت: توسعه اين مسجد در کنار خيابان اصلي و محل عبور و مرور به مراکز گردشگري استان و نياز افراد و مسافران در اين مسير، حائز اهميت است.
 
حجت الاسلام و المسلمين نکونام با اشاره به نبود مرکز خدمات دهنده به مسافران در همه ساعات در مرکز استان چهارمحال و بختياري، افزود: اضافه بر ضرورت منطقه اي و محله اي، ايجاد پايگاه مذهبي ضروري است و هر مقدار بتوانيم پايگاه هاي مذهبي را گسترش دهيم، آسيب هاي اجتماعي را کاهش داده ايم و به رشد مردم و منطقه و فکر و دين و ايمان مردم خدمت ارائه داده ايم.
 
امام جمعه شهرکرد گفت: طرحي که از مسجد آماده شده طرحي جامع و به گونه اي است که در آينده هم مي توان آن را توسعه داد و يک مجموعه فرهنگي ارزشمند ايجاد کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمين نکونام افزود: اهالي محل هم براي توسعه اين مسجد کمک و همراهي مي کنند و همه دست به دست هم مي دهيم که اين مرکز به زودي شکل بگيرد.
 

افزودن دیدگاه


پیوندها
 

احداث پیاده راه بلوار 13 آبان