عمليات پياده راه بلوار 13 آبان گودال چشمه به پيشرفت 30 درصدي رسيد

کد خبر: 11809 تاریخ انتشار: 1397/05/10
نمایش: 4842
اخبار
شهردار شهرکرد گفت: عمليات عمراني ساخت پياده راه بلوار 13 آبان محله گودال چشمه شهرکرد به پيشرفت فيزيکي 30 درصد رسيد.
نورالله غلاميان دهکردي با اشاره به بهسازي و اصلاح فضاي سبز ظهار داشت: در حال حاضر طرح بهسازي و اصلاح فضاي سبز بلوار 13 آبان در دست اجرا است که اين طرح در 3 فاز اجرا مي‌شود و فاز نخست شامل بلوک فرش، جدول و تسطيح و رگلاژ است.
وي با اشاره به ميزان اعتبارات مورد نياز اين طرح افزود: اجراي طرح بهسازي و اصلاح فضاي سبز بلوار 13 آبان در فاز نخست 70 ميليون تومان و در فاز دوم و سوم 120 ميليون تومان اعتبار نياز است که در صورت تأمين اعتبار فاز دوم و سوم نيز شروع مي‌شود، علاوه‌بر اين ميزان اعتبار جهت تکميل طرح براي خريد وسايل بازي و ورزشي نيز اعتباراتي نياز است.
شهردار شهرکرد با بيان اينکه اين طرح در فاز نخست تاکنون بيش از 30 درصد پيشرفت فيزيکي داشته است، بيان کرد: هدف از اجراي اين طرح ايجاد فضايي مناسب به منظور پياده روي، استراحت، ايجاد فضايي براي استفاده از وسايل ورزشي پارکي و با توجه به موضوع کم آبي که مطرح است کاشت گل و گونه‌هاي با نياز آبي کمتر در دستور کار قرار دارد.
غلاميان دهکردي با اشاره به حجم عمليات اين طرح خاطرنشان کرد: حجم عمليات در فاز نخست1500 متر جدول کاري و 1000 مترمربع سنگ فرش است که هزينه اوليه اجراي طرح 650 ميليون ريال برآورد شده است.
وي گفت: طرح بهسازي و اصلاح فضاي سبز اين بلوار از تيرماه امسال آغاز شده که در برنامه زمانبندي شده، اين پروژه شهريورماه تکميل و به پايان مي‌رسد.
شهردار شهرکرد تصريح کرد: اين طرح در عرض 350 متر مربع، 2 متر و 40 سانتي متر معبر و عرض 2 متر باغچه و هزار و 60 متر جدول و هزار متر بلوک فرش اجرا مي‌شود که در اين باغچه از گل و گياه کم آب استفاده مي‌شود.

افزودن دیدگاه


پیوندها
 

احداث پیاده راه بلوار 13 آبان